povidky

prý když už píšu povídky, tak je mám zveřejňovat, tak tady budou xD, za chyby neručím xD

Perverzity

muhaha

Murtagh seděl na obyčejném dřevěném stole a houpal nohama. Galbatorix, který seděl na druhém kraji stolu ho zamyšleně sledoval. Pak se nenápadně přisunul blíže k Murtaghovi. Murtagh se na něj podíval a zamračil se. To ale Galbatorixe nezastavilo a přisunul se ještě blíž. Když už byl pár centimetrů od Murtagha, položil mu svou ruku na nohu.
"Murtaghu, napadlo mě...co kdybychom něco podnikli?"
"A co?" odpověděl hoch.
"Nevím. Mohli bychom jít do parku... A nebo můžeme zůstat tady a něco si zahrát?"
"Zahrát? Co třeba?"
"Ty budeš malý chlapeček a já hodný strýc. Co ty na to?"

„Za zkoušku nikdo nic nedá.“

Galbatorix se usmál a pohladil Murtagha na vnitřním stehně. Murtagh se trochu zaleknul a křečovitě se chytil okraje stolu.

„Au.“ Prohlídnul si hluboko zabodnutou třísku. Galbatorix se mu ruku opatrně vzal a začal ho ošetřovat. Když skončil a podíval se na něj, zjistil že ho hoch sleduje s malým úsměvem. Položil svou ruku chlapcovi na hruď a položil ho opatrně na stůl, když se hoch nebránil sám si na něj lehl. Murtagh se ho ze sebe snažil sundat, bylo však pozdě, Galbatorix byl odhodlán ukázat chlapci, jak se vlastně věci mají. Murtagh sebral svou sílu a galbatorixe shodil. Hned se sebral a utíkal ke dveřím kopky, Galbatorix se však nevzdával a sledoval ho, stáhnul si ho zpět k sobě.

Murtagh byl bezmocný a tak se rozhodl podlehnout. Galbatorix zničil Murtaghovo oblečení a snažil se ho vzrušit. Murtaghovi se to líbilo, murtagh byl spokojen. Murtagh pomáhal galbatorixovi v jeho snažení se svléct, murtagh začal líbat okolí Galbatorixova penisu. Galbatorix byl maximálně vzrušen a vystříkal se murtaghovi do tváře, murtagh byl překvapen a vzrušen. Galbatorix olízal murtaghovi obličej a hladil mu koule. Murtagh z něj byl celej paf a tak měl Galbatorix památku ve jména olepené ruky plné spermatu. Murtagh obejmul nohama galbatorixovo boky a mazlil penis o penis. Galbatorixovi bylo fajn, vzal murtagha do náruče a při pohybech ho narážel na zeď. Zeď se rozpadala a v kopce bylo slyšet jen samé, „oh, bože, oh, to ne, oh pomoc, oh nádhera“.

Galbatorix i murtagh byli po necelé hodině sexování po celé kopce zcela ulepení. Galbatorix šlápl na uvolněnou destičku, kobce se otevírala zem, Kobka byla plná madrací. Murtagh byl natolik znaven že usnul ještě napůl vzrušen. Galbatorix si ještě hodnou chvíli nedal pokoj.

Bylo ráno, galbatorix se na murtagha lepil.. Murtagh byl naprosto zděšen, murtagh byl nenápadně zdrogován.

Žádné komentáře
 
Ano, vzhled se mi líbí, nemám na výběr.. xD